Ślub

ŚLUBY

Kolekcja ślubna
Smoking, garnitur, garnitur z kamizelką ... a może jeszcze coś innego?

Potrzebujemy do 8 tygodni, aby uszyć na miarę Twój wymarzony zestaw. Na każdym etapie powstawania zamówienia jest do dyspozycji nasz mistrz krawiecki z ponad 45 letnim doświadczeniem oraz osobisty asystent, który pomoże przy wyborze tkaniny, kroju i dodatków. Zapewniamy dobór akcesoriów takich jak: krawaty, muchy spinki, poszetki oraz buty.

Każda z naszych realizacji to inna historia, którą staramy się z Wami współtworzyć. Jeśli masz swój pomysł - z chęcią wysłuchamy i udzielimy fachowych wskazówek.

W 2020 roku uszyliśmy ponad 200 garniturów na ślub. Za naszą pracę i wkład zostaliśmy docenieni przez
Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych otrzymując Certyfikat Partnera Honorowego 2019.

Garnitur ślubny na miarę już od 4200 PLN

Garnitur ślubny na miarę już od 4200 PLN

Garnitur do ślubu szyty na miarę

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdej pary, która zdecyduje się na taki krok. Dlatego też trzeba na nim wyglądać nienagannie. Moda ślubna męska to tradycyjne kroje, klasyczne kolory i konserwatywna elegancja. Stworzymy dla Państwa niepowtarzalny projekt na podstawie wszelkich upodobań Pana Młodego, dorównując stawianym wymaganiom. Naszym klientom zapewniamy stylowe i eleganckie garnitury ślubne szyte na indywidualne zamówienie. Mistrz krawiecki zbierze wszystkie potrzebne wymiary, z kolei osobisty asystent pomoże w wyborze materiałów i dodatków. Jako profesjonaliści podejmiemy się stworzenia zarówno smokingu, jak i garnituru do ślubu z kamizelką lub bez. Na każdym możemy dodatkowo wyszyć inicjały, monogram lub haft. Garnitury ślubne na miarę tworzone są na 3 sposoby – Made To Measure, Semi Bespoke i Bespoke. To klient wybiera metodę, która najbardziej mu odpowiada. Atelier znajduje się w Warszawie, jednak świadczy swoje usługi dla chętnych osób z Grodziska Mazowieckiego, Legionowa oraz Wołomina.

Kolekcja garniturów ślubnych na miarę

Dla Klientów, którzy nie mogą odwiedzić naszej pracowni osobiście, proponujemy usługę Home Service. W ramach tego istnieje możliwość umówienia spotkania w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie. Dlatego oprócz Warszawy, rozszerzyliśmy działalność również na okoliczne miejscowości, m.in. Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock czy Piaseczno. Moda ślubna męska nieustannie się rozwija, jednak niektóre trendy są ponadczasowe. Jako profesjonaliści pomożemy w doborze kroju, fasonu oraz materiału. Każdy element projektu garnituru na ślub ma być dopasowany do indywidualnych oczekiwań. To Pan Młody ma w nim czuć się perfekcyjnie. Dlatego też tworzymy garnitury do ślubu od podstaw, to bezapelacyjnie czasochłonna praca, jednak rezultat wart jest poświęcenia. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, odezwij się do nas co najmniej 3 miesiące przed planowanym wydarzeniem.

Atelier Zabłotny zaprojektuje dla Ciebie wymarzony garnitur na ślub

Organizacja wesela to wyjątkowy czas dla każdej Pary Młodej. Aby nie musieć dodatkowo stresować się doborem odpowiedniego garnituru na ślub postaw na nasze usługi. Mistrz krawiecki zajmie się pomiarem i dopilnuje każdego elementu podczas produkcji, zaś asystent wspólnie z Klientem wybierze dodatki, ustali krój i fason. Według określonego projektu uszyjemy wymarzony garnitur ślubny na miarę. Każdy Pan Młody z pewnością będzie zadowolony z wyboru naszej pracowni. Aby cała stylizacja była spójna, zapewniamy również pasujące akcesoria do garnituru ślubnego – krawaty, muszki, spinki do mankietów i poszetki. Główne Atelier mieści się w Warszawie, rozwinęliśmy jednak działalność m.in. na Mińsk Mazowiecki i Pruszków.